SASSUOLO - INTER 3:4

VIDEO Padobranom se spustio na teren usred utakmice Sassuolo - Inter

INTER je u rijetko viđenoj utakmici 9. kola Serie A pobijedio Sassuolo u gostima 4:3 s dva gola Lautara Martineza i dva Romelua Lukakua.

Osim dramatične završnice utakmicu je obilježio i neviđeni incident s kraja prvog poluvremena prije nego što je Romelu Lukaku izveo penal za Interovo vodstvo 3:1. Dok su se obje momčad spremale za penal, na centar travnjaka odjednom se spustio padobranac na opće oduševljenje.

Nepoznata osoba sigurno je aterirala na stadion Mapei u Reggio Emiliji i pomalo začuđeno gledala oko sebe kako nema nikoga od zaštitara. No, oni su ubrzo došli i odveli muškarca s travnjaka.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Lukaku je zabio penal, a na 4:1 je povisio Lautaro Martinez u 71. minuti iz još jednog penala. Domaćini su preko Đuričića u 74. i Boge u 82. minuti smanjili na 3:4, ali nisu uspjeli izjednačiti.

Inter je ovom pobjedom zadržao korak za vodećim Juventusom koji mu i dalje bježi jedan bod.