POTEZ DANA Pogledajte kako si Mandžukić i Pjaca čitaju misli

JUVENTUSU se polako isplaćuje ulaganje u dvojicu hrvatskih nogometaša koji su dovedeni za vrtoglave cifre. Mario Mandžukić je posljednje dvije sezone jedan od ključnih igrača Juvea, a Marko Pjaca tek se ove zime probio u prvu momčad i počeo oduševljavati potezima.

Protiv Porta (1:0) su u uzvratu osmine finala Lige prvaka zajedno odigrali drugo poluvrijeme, nakon što je Pjaca u 46. minuti ušao s klupe. Nisu uspjeli zabiti, ali fanovima hrvatskog dvojca za oko je zapela sjajna akcija koja je pokazala kako se dobro razumiju suigrači iz reprezentacije.

Tijekom jednog napada na Portov gol Mandžo je petom "telepatski" pronašao Pjacu u kaznenom prostoru, no ometan od protivničkog braniča, mladi je Hrvat pucao pored gola. Šteta što sjajna akcija nije završila pogotkom.