VIDEO Ronaldo je napravio nešto što nijedan drugi igrač nikada nije

PAKLENI tjedan je iza Reala. Glavnih akter drame u kraljevskom klubu je, a tko drugi nego Ronaldo.

> Evo što suigrači misle o Ronaldu i njegovom ludilu

Portugalac se u samo nekoliko dana uspio posvađati s trenerom Zidaneom, a i s ''pola'' momčadi koja polako gubi strpljenje s mušičavim i taštim portugalskim napadačem.

U utorak navečer Real je gostovao na Westfalenu kod Borussije u sklopu drugog kola Lige prvaka, a utakmica je završila 2:2. Real je dva puta vodio, no uporni Nijemci su se svaki put vraćali, a gol vrijedan boda u 88. minuti zabio je Schurrle.

Ronaldo je odigrao korektnu utakmicu, a zabio je i prvi gol za Kraljeve. Portugalac je zabio i drugi gol koncem prvog poluvremena, no taj mu je poništen zbog zaleđa.

Portugalac se nije mirio s tom odlukom i po izlasku s travnjaka na poluvremenu došao je do kamermana i tražio je od njega da mu pokaže snimak sporne situacije.

Kako se bijesni Ronaldo nije previše bunio nakon što je video snimak, očito je shvatio da je sudac bio u pravu.

Međutim, u cijeloj ovoj priči zanimljivo je to da je Ronaldo odlučio napraviti nešto, što dosada nikome od igrača nikad nije palo na pamet.