VIDEO Sučić zabio u Ligi prvaka, Salzburg ispao iz Europe

HRVATSKI reprezentativac Luka Sučić (21) zabio je gol za Salzburg u utakmici protiv Benfice (1:3) u šestom kolu Lige prvaka. Hrvatski ofenzivac smanjio je rezultat na 1:2 poslije asistencije Izraelca Oscara Gloukha. Salzburg nije smio izgubiti više od jedan razlike kako bi ostao u Europi u proljeće, no to se nije dogodilo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Sučić je prilikom udarca imao i malo sreće jer se lopta odbila od Benficinog Tomasa Arauja. Udarac je potom završio u mreži gostiju. Za Sučića je ovo bio prvi pogodak sezone u 18 nastupu. Ima i dvije asistencije, a dosad je odigrao 1134 minute za svoju momčad.

Za Benficu su zabijali Angel Di Maria, Rafa Silva i Arthur Cabral. Ovom pobjedom Benfica je izborila treće mjesto i plasman u Europa ligu. Za Salzburg je posebno bolno što je gol primio u 93. minuti te tako pao na zadnje mjesto skupine.