VIDEO Veliki povratak Orlanda. Izjednačio je play-off seriju nakon što je gubio 0:2

ORLANDO MAGIC pobijedio je Cleveland Cavalierse 112:89 te seriju prvog kruga play-offa NBA izjednačio na 2:2. Nakon što su Cavaliersi ostvarili dvije uvjerljive pobjede u Clevelandu, Magic je odgovorio još uvjerljivijim pobjedama u dvije utakmice odigrane na Floridi.

Na poluvremenu četvrte utakmice činilo se da bi gosti iz Clevelanda mogli doći do pobjede jer su imali prednost od devet poena (60:51). No, u drugom dijelu došlo je do preokreta. Orlando je u trećoj četvrtini nadigrao suparnike s 37:10 i ograničio Cavalierse na 29 poena u drugom poluvremenu (61:29).

Razigrani Fran Wagner je u drugom poluvremenu postigao 23 od svoja 34 poena, kojimaje dodao i 13 skokova. Jonathan Isaac je ubacio 14 poena, a Markelle Fultz i Jalen Suggs po 12 svaki. Jarrett Allen bio je najbolji igrač Cavaliersa s 21 poenom i devet skokova, dok je Donovan Mitchell ubacio 18 poena. Peta utakmica će biti odigrana u Clevelandu u noći s utorka na srijedu.