U PONEDJELJAK su posljednju utakmicu 31. kola španjolske Primere odigrali nogometaši Zaragoze i Getafea, dvije momčadi koje se grčevito bore za ostanak u eltinom društvu.

Nakon međusobnog dvoboja zadovoljniji mogu biti igrači Zaragoze makar su unatoč slavlju 2:1 i dalje ostali ispod Getafea na ljestvici. Zaragoza je sa 33 boda na 17. mjestu, prvom iznad provalije ispadanja, dok Getafe ima bod više.

Sve zanimljivo, odnosno svi pogoci, su postignuti u prvom dijelu. Zaragoza je imala ugodno 2:0 vodstvo, a onda je u drugoj minuti nadoknade prvog dijela Casquero pogotkom za 2:1 vratio nadu gostima.

No, u nastavku se rezultat nije mijenjao i domaćin je mogao proslaviti bitnu pobjedu. Sedmu ove sezone na domaćem terenu, te treću zaredom.