Vlašić sjajno probio po strani i asistirao u pobjedi CSKA

NIKOLA VLAŠIĆ odigrao je cijeli susret za moskovski CSKA te bio asistent za drugi pogodak svoje momčadi u gostujućoj pobjedi 2:0 kod Ahmata u Groznom u susretu 15. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Vlašić je u šestoj minuti sudačke nadoknade odlično prošao po lijevom krilu te potom uposlio Žamaletdinova za konačnih 2:0 (video pogledajte ovdje). To mu je druga asistencija u ruskom prvenstvu u kojem je zabio i tri pogotka. Prvi gol na utakmici postigao je Magnusson u 57. minuti.

CSKA je sada drugi na ljestvici s 26 bodova, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Zenita, dok je Ahmat osmi s 19 bodova.

Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu za Lokomotiv iz Moskve koji je iznenađujuće izgubio na svom terenu od Urala 1:2. Četvrti Lokomotiv je ostao na 25 bodova, koliko ima i treći Krasnodar dok je Ural šesti s 22 boda.