Vujčić odličan u trijumfu Olympiakosa

HRVATSKI košarkaš Nikola Vujčić ponovno je bio važna stavka u pobjedi Olympiakosa u polufinalu doigravanje HEBA lige. Olympiakos je poveo protiv Marousija 2:0.

Nakon domaće pobjede, Olympiakos je bio uspješan i na gostovanju gdje je slavio 93:78. Od samog početka je Olympiacos preuzeo kontrolu, pa je tako već prvu četvrtinu dobio sa 32:21.

Nikola Vujčić je u prvom ogledu ova dva suparnika ubacio 20 poena, uz šest skokova i tri asistencije, a i u drugom ogledu je bio zapažen. Završio je utakmicu sa 16 poena za 29 minuta igre.

Za dva poena je pucao 7:13. S linije slobodnih bacanja je pogodio dva šuta, dok je svemu pridodao sedam skokova i tri asistencije. Najbolji je strijelac kod Olympiakosa bio Yotam Halperin sa 23 poena.

Polufinale se igra na tri pobjede, a u drugoj seriji Panathinaikos vodi protiv Arisa 2:0.