WOLVES - UNITED 0:1 Unitedov as počeo s klupe zbog nediscipline pa donio pobjedu

MANCHESTER UNITED pobijedio je Wolvese 1:0 na gostovanju u 18. kolu Premier lige. Tvrdu utakmicu odlučio je Marcus Rashford lijepim golom u 76. minuti. Zanimljivo je da je Rashford utakmicu započeo s klupe za pričuve iako je najefikasniji igrač Uniteda ove sezone s ukupno 11 golova u svim natjecanjima, no Ten Hag ga je izvadio iz početne postave zbog "interne discipline".

Ipak, Ten Hag je Rashforda uveo na početku drugog poluvremena, a on mu se odužio na najbolji mogući način. U akciji za pobjednički pogodak odigrao je dupli pas s Brunom Fernandesom te se zatim zatrčao prema golu, lijepo riješio čuvara i pogodio za tri boda. Dodajmo da je Rashford zabio i u 84. minuti, no VAR je poništio taj gol zbog igranja rukom.

United se pobjedom barem privremeno popeo na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice. Ima dva boda više od Tottenhama, koji u nedjelju igra protiv Aston Ville. Wolvesi su 18. s 13 bodova, no ovo kolo mogu ih preteći i Nottingham i Southampton.