Zoran Mamić do treće pobjede u osam dana, zabilo i skupo pojačanje

AL-HILAL Zorana Mamića nastavlja s pobjedama. Hrvatski trener pobijedio je i u trećoj utakmici u osam dana na klupi svog novog saudijskog kluba.

Nova žrtva je Al-Qadisiyah, a završilo je 4:1 za Al-Hilal. U toj utakmici svoj prvijenac postigao je Sebastian Giovinco, veliko pojačanje kluba koje je stiglo taman kad i Mamić.

Golom El Abeda Al-Hilal je poveo u 34. minuti, a u 46. Bafetimbi Gomis zabio je za dva razlike. Gosti su se vratili u utakmicu u 67. preko Bismarka, no onda je Giovinco, poznati talijanski "atomski mrav" koji je ušao u igru u 62. minuti, zabio za 3:1 u 80. minuti. Konačnih 4:1 postavio je Albulayhi u 88. minuti.

Giovinco je stigao iz kanadskog Toronta, a u Al-Hilalu će zarađivati 10 milijuna eura po sezoni.

Al-Hilal trenutačno ima devet bodova prednosti ispred Al-Nassra koji ima utakmicu manje.

Mamić je već pobijedio Al-Fateh u debiju 4:1, a nakon toga pao je Al-Batin u gostima 3:2.