Dalija Orešković: Čestitka Tomaševiću

Foto: Patrik Macek/Pixsell

DOČEK hrvatske rukometne reprezentacije u Zagrebu, najavljen za danas u 15 sati na Trgu bana Josipa Jelačića, otkazan je, objavio je Hrvatski rukometni savez. Rukometaši traže nastup Marka Perkovića Thompsona, na što Grad Zagreb nije pristao.

Rukometaši su u 3 ujutro sletjeli u Zračnu luku Zagreb, gdje su ih dočekali brojni navijači pjevajući Thompsonove pjesme. Uz navijače tamo su i ministar sporta Tonči Glavina, Stipo Mlinarić, saborski zastupnik Domovinskog pokreta.

Predsjednik Hrvatskog rukometnog saveza Tomislav Grahovac rekao je ranije da je Savez upoznat da je na snazi odluka Skupštine Grada Zagreba kojem je zabranjen nastup Marku Perkoviću Thompsonu, a da je želja igrača, stožera i Saveza je da upravo Perković nastupa na dočeku, zbog čega je doček otkazan.

Saborska zastupnica Dalija Orešković oglasila se o svemu na Facebooku.

"Čestitke rukometašima na osvojenoj medalji! Čestitka Tomaševiću na obrani ustavnih vrijednosti! Zagreb kao glavni grad mora štititi dostojanstvo i identitet Hrvatske od onih koji uzvikuju ono što se ne smije!", napisala je.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.