Radovi mijenjaju autobusni promet u Zagrebu: Ovo su izmjene

Foto: Igor Šoban/Pixsell

Zbog radova na prometnicama u Zagrebu privremeno se mijenjaju trase i stajališta na autobusnim linijama 109, 160 i 163.

Linija 109 u četvrtak vozi izmijenjenom trasom

Zbog radova na raskrižju Selske ceste i Ulice Matka Baštijana, u četvrtak 13. kolovoza od 6 do 20 sati autobusna linija 109 Črnomerec - Dugave u smjeru Dugava prometovat će izmijenjenom trasom.

Autobusi će s Črnomerca voziti redovnom trasom do raskrižja Selske i Baštijanove, a zatim Baštijanovom, Golikovom i Zagrebačkom avenijom do Selske ceste, nakon čega će nastaviti redovnom trasom prema Dugavama.

Za vrijeme izmjene neće se koristiti stajalište Selska - Ozaljska u smjeru Dugava, kao ni stajališta na izmijenjenom dijelu trase.

Privremeno izmješteno stajalište na linijama 160 i 163

Zbog uređenja kolnika Dragonožečke ceste, od ponedjeljka 17. kolovoza u 7 sati do srijede 26. kolovoza privremeno će biti izmješteno obostrano autobusno stajalište Društveni dom.

Stajalište, koje koriste autobusi na linijama 160 Savski most - Lipnica - Havidić Selo i 163 Savski most - Donji Trpuci - Gornji Trpuci, bit će premješteno na Obrešku cestu, u zoni raskrižja s Dragonožečkom cestom.

Iz ZET-a podsjećaju i da su radovi na sanaciji kolnika Lipničke ceste još uvijek u tijeku.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.