Princeza Kate otkrila što njihov novi psić Otto radi po kući: "Puno toga je izgrizao"
PRINCEZA od Walesa nedavno je potvrdila da su ona i njezina obitelj u svoj dom primili novog psića, Otta. Tijekom pojavljivanja na vrtnoj zabavi u Buckinghamskoj palači podijelila je i anegdotu koja će biti dobro poznata svima koji imaju psa.
U razgovoru s jednom gošćom na zabavi otkrila je da je psić "neki dan poprilično toga izgrizao". Zatim je dodala: "Morate ih stalno nečime zaokupiti. Prvo što ujutro napravimo jest provjerimo: ‘Je li netko izveo Otta?’"
Ranije ovog mjeseca potvrđeno je da su William i Kate u obitelj primili novog psića. Otto je iz legla njihove kujice Orle, koja je prošlog svibnja okotila četiri štenca. Štenci su se zatim pojavili u videu koji je William u lipnju objavio na društvenim mrežama.
Otto je nedavno proslavio prvi rođendan
Vijest je potvrđena kada je Kensingtonska palača podijelila fotografiju psića povodom njegova prvog rođendana. U opisu objave stajalo je: "Dobro došao u obitelj, Otto! Danas slaviš prvi rođendan."
Kate je još u veljači dala naslutiti da obitelj ima novog psića, kada je rekla: "Imamo malog psića, ima samo osam mjeseci."
Obiteljski pas Orla već se pojavljivao u nekim od najvažnijih trenutaka kraljevske obitelji, među ostalim i u Kateinu videu u kojem je podijelila novosti o svom liječenju od raka. Orla se pojavila u emotivnoj obiteljskoj snimci, u kojoj je princeza otkrila da je završila s kemoterapijom te istaknula da joj je vrijeme provedeno u prirodi bilo važan dio oporavka.