Ovo je 25 najzgodnijih žena na Instagramu, među njima i jedna cura s Balkana

Ovo je 25 najzgodnijih žena na Instagramu, među njima i jedna cura s Balkana
Foto: Instagram/YouTube

NA STRANICI Faveable mogu se pronaći razne liste pa tako i lista najzgodnijih korisnica Instagrama, po njihovom mišljenju.

Među 25 ljepotica našla se i jedna porijeklom s Balkana, influencerica Jenna Jenovich. Jenna je rođena u blizini Beograda, no 1993. godine se s roditeljima preselila u Njemačku, a kasnije i u SAD. Bavi se modelingom, ali i glumom te je na Instagramu prati više od dva milijuna ljudi. Krasila je naslovnice brojnih časopisa, a proglašena je i jednom od 100 najseksi žena svijeta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jenna (@jennajenovich) on

Čitava lista Faveablea izgleda ovako.

25. Danielle Knudson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🇨🇦Danielle Knudson (@danielleknudson1) on

24. Jenna Jenovich

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jenna (@jennajenovich) on

23. Cindy Kimberly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

22. Viki Odintcova

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

21. Dannie Riel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ❤️#DANNIERIEL (@dannieriel) on

20. Shaninam Shaik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SHANINA SHAIK (@shaninamshaik) on

19. Valentina Vignali

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

18. Yovanna Ventura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yovanna Ventura 🇩🇴 (@yoventura) on

17. Emily Garcia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Garcia (@e_milygarcia) on

16. Natasha Oakley

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natasha Oakley (@tashoakley) on

15. Valeria Orsini

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by valeria_orsini (@valeria_orsini) on

14. Ellie Gonsalves

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLIE (@ellie_gonsalves) on

13. Priceless Patron

12. Jaclyn Swedberg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jaclyn Swedberg (@jaclyn_swedberg) on

11. Brittney Palmer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittney Palmer (@brittneypalmer) on

10. Arianny Celeste

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arianny Celeste UFC® (@ariannyceleste) on

9. Nina Agdal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nina Agdal (@ninaagdal) on

8. Anastasia Ashley

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anastasia Ashley (@anastasiaashley) on

7. Amy Willerton

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amy Willerton (@missamywillerton) on

6. Alana Blanchard

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alana Blanchard (@alanarblanchard) on

5. Cindy Prado

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Prado (@cindyprado) on

4. Brooke Evers

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BRØØKE EVERS (@brookeevers) on

3. Erika Gray

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erika Gray (@misserikagray) on

2. Jill Wallace

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JILL WALLACE (@littleblackboots) on

1. Renee Somerfield

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RENEE SOMERFIELD (@reneesomerfield) on

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara