Ljudi satima stajali u redu ispred Botaničkog vrta u Zagrebu zbog rasprodaje biljaka
Tekst se nastavlja ispod oglasa
BOTANIČKI vrt PMF-a u Zagrebu danas je održao jednu od rasprodaja viška biljaka koje su uzgojili za potrebe zbirki, a kao i uvijek, privukla je mnoštvo kupaca.
Prodaja je trajala od 9 do 14 sati, no kako je objavljeno na društvenim mrežama, neki su u redovima stajali od 7 ujutro. Redovi su bili dugački i protezali su se uz ogradu Botaničkog sve do Crnatkove ulice na jugu.
Sve se rasprodalo
Prodaja je očito tekla i bolje od očekivanja pa se sve, kako su iz Botaničkog vrta objavili na Facebooku, rasprodalo i prije predviđenih 14 sati.
"... i gotovo! Prodano sve do zadnje travke, želimo vam sreću s vašim novim Cvetekima!" napisali su.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara