Ancelotti: Bili smo loši
REAL MADRID izborio je četvrtfinale Lige prvaka s ukupnih 2:1 protiv RB Leipziga. Madriđani su na svom stadionu branili prednost od 1:0 iz prvog susreta te su je na kraju jedva obranili. Završilo je 1:1, s tim da je Leipzig bio puno bliže pobjedi. I Realov trener Carlo Ancelotti istaknuo je kako njegova momčad odigrala lošu utakmicu.
"Naša izvedba? Bili smo loši. Igrali smo protiv kvalitetnog protivnika koji nije imao što izgubiti, dok smo mi bili u grču i patili smo. No najvažnije je da smo izborili četvrtfinale. Htjeli smo biti aktivniji u presingu, ali smo se previše povukli. Jasno je da je ovo bila loša večer za nas. Moramo biti samokritični, ali ne smijemo pretjerivati. Analizirat ćemo sve i pripremiti se za iduću utakmicu", rekao je Ancelotti.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
Nagrađujemo najbolje navijačke priče. Sramota je plus, prijava traje minutu
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Popularni sladoledi do 40% jeftiniji, isplati se uzeti više pakiranja
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Sve više ljudi seli iz centra. Agenti: Razlozi nisu samo cijene
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?