ANKETA Ocijenite igrače Dinama u remiju s Monacom
DINAMO je na Maksimiru remizirao 2:2 s Monacom u drugom kolu Lige prvaka. Iako je momčad Nenada Bjelice vodila 2:0 zahvaljujući pogocima Petra Sučića i Martine Baturine, primila je golove u 74. i 90. minuti pa se tako mora zadovoljiti samo s jednim bodom. Hrvatski prvak je nakon dva kola Lige prvaka tako na jednom osvojenom bodu te se nalazi na 28. mjestu na tablici.
Bjelica je na ovoj utakmici koristio tek 13 igrača, a u našoj anketi možete ocijeniti učinak svakog od njih, kao i samog trenera Bjelicu.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara