Međimurje ostaje u Prvoj ligi
U UZVRATNOM dvoboju za popunu Prve Hrvatske nogometne lige Novalja i Međimurje odigrali su u Splitu bez pobjednika 1:1 (0:0). Kako je Međimurje u prvom susretu slavilo 2:0, ukupnim rezultatom 3:1 sačuvalo je prvoligaški status.
Uzvratna utakmica igrana je na splitskom stadionu Poljud jer Novalja nema licencu za nastup na Pagu.
Novalja je povela u 51. minuti pogotkom Cona, a gosti su izjednačili u sudačkoj nadokandi pogotkom Šarića.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati