Pogledajte koreografiju Bad Blue Boysa protiv Monaca
DINAMO od 21 sat igra svoju prvu domaću utakmicu u Ligi prvaka ove sezone. Na Maksimir stiže Monaco, trenutno drugoplasirana momčad francuskog prvenstva. Uoči početka utakmice, dok su igrači izlazili na teren, Bad Blue Boysi su preko čitave sjeverne tribine podignuli koreografiju.
Na njoj je velikim slovima ispisana poruka: "Ajmo Plavi", što je čest poklič u Dinamovim navijačkim pjesmama. Podsjetimo, tribina Sjever dolje je rasprodana unatoč velikoj kiši u Zagrebu, a na stadion hrvatskog prvaka došlo je oko 15 tisuća navijača.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara