VIDEO Spalletti ošamario Opendu usred utakmice Lige prvaka
JUVENTUS je na svom terenu pobijedio Benficu 2:0 u sedmom kolu Lige prvaka. Golove su postigli Khephren Thuram u 55. i Weston McKennie u 64. minuti. Najviše pažnje privukao je trener domaćina. Luciano Spalletti se prvo svađao s navijačem koji je sjedio iza klupe Juventusa i stalno prigovarao.
"Idući put ostani doma", odbrusio mu je Spaletti nakon Thuramovog gola. Više nije mogao izdržati stalna kritiziranja svojih igrača, a gol kojim je Juventus poveo došao mu je kao savršeni povod za odgovor. Na konferenciji za medije Spalletti je objasnio situaciju koja je privukla pažnju javnosti: "Od početka utakmice mi je taj gledatelj za svaku grešku bilo kojeg našeg igrača govorio da ga zamijenim. Prvo sam mu odgovorio da imam samo pet zamjena, a nakon gola ono što znate."
Nije mu se svidjelo što se Openda smije dok mu daje upute
Spalletti je u 70. minuti izveo nešto također neobično. Dok se spremao u igru uvesti Loisa Opendu, objašnjavao mu je što od njega očekuje na terenu. Openda se za to vrijeme smijao, pa mu je Spalletti dao šamar kako bi ga uozbiljio i dobio njegovu pozornost. Openda se i nakon toga nastavio smijati. Scenu pogledajte OVDJE.
Spalletti je Juventus preuzeo prije tri mjeseca, nakon otkaza Igoru Tudoru. Openda (25) je belgijski napadač Leipziga od početka sezone na posudbi u Juventusu. U 24 nastupa za Juve postigao je dva gola, ali je samo sedam puta bio starter. Transfermarkt mu vrijednost procjenjuje na 40 milijuna eura.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati