Chanel i Jacob Elordi predstavljaju novi miris za muškarce
PRI KREIRANJU rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani. Svaki sadržaj ili proizvod koji je sponzoriran će biti i posebno označen kao takav.
NAKON što je nedavno proglašen Chanelovim ambasadorom, glumac Jacob Elordi zvijezda je nove kampanje slavne modne kuće. Kampanja je snimljena za novi parfem "Bleu de Chanel L’Exclusif", a promotivni video spaja koreografiju i neizvjesnost, što su ujedno i dvije temeljne teme samog mirisa.
"Jacob Elordi posjeduje karizmu najpoznatijih holivudskih glumaca, a u ovu ulogu unosi suvremenu osjetljivost i izrazito profinjenu muževnost koja podsjeća na 'Bleu de Chanel L’Exclusif'. On je više od novog lica za 'Bleu de Chanel'; Elordi utjelovljuje modernu, instinktivnu muževnost i duh koji individualnost stavlja ispred konvencija", naveli su iz Chanela u priopćenju za medije.
Intenzivan, ali uravnotežen miris
Poput same kampanje, i miris "Bleu de Chanel L’Exclusif" opisan je kao intenzivan, ali uravnotežen.
Iz Chanela ga predstavljaju kao "bogatiju, luksuzniju i intenzivniju verziju" originalnog parfema "Bleu de Chanel", što zahvaljuje svojim drvenastim i puderastim notama. Sandalovina mu daje zemljani ton, cistus labdanum unosi svjež, ali muževan dodir, dok drvenaste note jantara donose kontrast i živost.
Miris je već dostupan za kupnju u odabranim parfumerijama, a možete ga pogledati ispod.