Domagoj Vida zabio sjajan gol u potopu Hajdukovog sljedećeg protivnika

DOMAGOJ VIDA zabio je novi gol za kijevski Dinamo na početku nove sezone ukrajinske lige.

Nakon što je hrvatski branič pogotkom Šahtaru pomogao Dinamu osvojiti Superkup prošlog tjedna, jučer je u prvom kolu prvenstva zabio u uvjerljivoj pobjedi 5:1 nad Oleksandrijom.

Hajdukovom sljedećem europskom suparniku u 3. kolu kvalifikacija za Europa ligu Vida je zabio peti Dinamov gol u 79. minuti, a odigrao je cijeli susret. Povijesnu, prvu europsku utakmicu Oleksandrija će igrati kod kuće 28. srpnja protiv Hajduka.

A sljedeći protivnik Lokomotive, također u Europa ligi, Vorskla je u Poltavi startala pobjedom protiv Čornomoreca iz Odese s 1:0, a jedini gol zabio je Dmitro Hlobas u 18. minuti. Lokomotiva gostuje u Ukrajini 28. srpnja.