Jelavić zabio za Hull, Liverpool vratio drugo mjesto

U ODGOĐENOM susretu 29. kola engleskog prvenstva Liverpool je na Anfieldu pobijedio Sunderland 2:1 vrativši se na drugo mjesto ljestvice, a dobra vijest za Hrvatsku je pogodak Nikice Jelavića.

Golove za 'Redse' zabili su Gerrard (39) i Sturridge (48), dok je pogodak za goste zabio Ki (76). Igrači Liverpoola su uz poznatu "You`ll never walk alone" napustili teren sa snom o novom naslovu prvaka. Chelsea im sada bježi samo jedan bod.

U drugom susretu večeri West Ham je pobijedio Huill City 2:1, a gol za goste zabio je hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić u 48. minuti. Strijelci za domaći sastav bili su Mark Noble (26-11m) i James Chester (54-autogol), a gosti su od 23. minute igrali s desetoricom zbog isključenja vratara McGregora.

Jelaviću je ovo četvrti gol za Hull u koji je stigao ove sezone.

Na vrhu ljestvice i dalje se nalazi Chelsea sa 69 bodova, Liverpool je drugi sa 68 bodova, a treći je Manchester City je drugi sa 66 bodova i dvije utakmice manje.