Pogledajte nevjerojatan lob Aranga

U NEDJELJU su odigrane posljednja dva susreta 16. kola Bundeslige. Borussia  M. je slavila protiv Mainza 2:0, dok je Hannover nadigrao drugoplasirani Bayer s 3:2.

Prekinuli su tako nogometaši Hannovera niz od četiri poraza zaredom. Gosti su poveli pogotkom Gonzala Castra, no Mađar Szabolcs Huszti iz penala i Senegalac Mame Biram Diouf preokrenuli su u korist domaćina.

Stefan Kießling nakon 57 minuta igre ponovno je izjednačio zabivši krasno glavom nakon ubacivanja Larsa Bendera, dok je dvadesetak minuta prije kraja Huszti realizirao još jedan 11-erac za pobjedu domaćih.

Pobjedom protiv Mainza, momčad iz Mochengladbacha sasvim se približila vrhu prvenstvene ljestvice. Gosti su većim dijelom utakmice bili bolja momčad, no Hanke u 58. i Arango u 63. donijeli su pobjedu sastavu Luciena Favrea. Venezuelac Arango zabio je novi velemajstorski pogodak.