EP plivanje - rezultati

Rezultati finala s Europskog prvenstva u plivanju u malim bazenima, što se održava u Trstu:L

MUŠKI:

200 m leđno:

1. Markus Rogan (Aut) 1:50,43 (SR)

2. Arkadij Vjačanin (Rus) 1:50,77

3. Gordon Kožulj (HRV) 1:53,01

4. Anton Bugajov (Ukr) 1:53,88

5. Gregor Tait (VB) 1:54,58

6. Simon Dufour (Fra) 1:55,52

7. Stanislav Donec (Rus) 1:56,54

8. Luca Marin (Ita) 1:56,62

50 m slobodno:

1. Mark Foster (VB) 21,27

2. Frederick Bousquet (Fra) 21,47

3. Johan Kenkhuis (Niz) 21,51

4. Steffen Deibler (Njem) 21,56

5. Mark Veens (Niz) 21,57

6. Julien Sicot (Fra) 21,70

6. Matti Rajakyla (Fin) 21,70

8. Jevgenij Lagunov (Rus) 22,01

400 m slobodno:

1. Jurij Prilukov (Rus) 3:37,81 (ER)

2. Pawel Korzeniowski (Polj) 3:38,20

3. Paul Biedermann (Njem) 3:39,88

4. Massimiliano Rosolino (Ita) 3:40,42

5. Sergej Fesenko (Ukr) 3:40,92

6. Przemyslaw Stanczyk (Polj) 3:41,70

7. Emiliano Brembilla (Ita) 3:42,06

8. Christian Hein (Njem) 3:42,16



200 m mješovito:

1. Laszlo Cseh (Mađ) 1:53,46 (SR)

2. Vitautas Janusaitis (Lit) 1:55,52

3. Alessio Boggiatto (Ita) 1:56,11

4. Sergej Sergejev (Ukr) 1:57,28

5. Tamas Kerekjarto (Mađ) 1:57,41

6. Jani Sievinen (Fin) 1:58,49

6. Lukasz Wojt (Njem) 1:58,49

8. Kamil Kasprowicz (Njem) 1:58,91;



4 x 50 m mješovito:
Tekst se nastavlja ispod oglasa

1. Njemačka 1:34,83

2. Ukrajina 1:34,91

3. Velika Britanija 1:35,22

4. Finska 1:35,29

5. Švedska 1:35,42

6. Nizozemska 1:35,70

7. Italija 1:35,77

8. Švicarska 1:37,20;



ŽENE:

50 m prsno:

1. Janne Schaefer (Njem) 30,62

2. Beata Kaminska (Polj) 30,71

3. Jelena Bogomosova (Rus) 30,88

4. Kate Haywood (VB) 30,93

5. Simone Weiler (Njem) 31,18

6. Chiara Boggiatto (Ita) 31,29

7. Moniek Nyhuis (Niz) 31,59

8. Mirna Jukić (Aut) 31,61;



200 m delfin:

1. Beatrix Boulsaevicz (Mađ) 2:06,62

2. Mette Jacobsen (Dan) 2:07,12

3. Aurore Mongel (Fra) 2:07,52

4. Annika Mehlhorn (Njem) 2:07,65

5. Francesca Segat (Ita) 2:07,92

6. Mireia Garcia (Špa) 2:08,63

7. Caterina Giacchetti (Ita) 2:08,84

8. Joanne Jackson (VB) 2:09,81



200 m mješovito:

1. Katarzyna Baranowska (Polj) 2:10,25

2. Aleksandra Urbanczyk (Polj) 2:11,11

3. Darija Beljakina (Rus) 2:11,62

4. Agnes Kovacs (Mađ) 2:12,36

5. Cylia Vabre (Fra) 2:12,57

6. Julie Hjorth-Hansen (Dan) 2:12,85

7. Hinkelien Schreuder (Niz) 2:13,56

8. Katinka Hosszu (Mađ) 2:17,10.

(Hina) xdl ydl

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara