Odlični Bogdanović i Indiana protutnjali Salt Lake Cityjem

BOJAN BOGDANOVIĆ nastavlja s fantastičnim utakmicama u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta. Indiana je noćas protutnjala Salt Lake Cityjem, gosti su slavili 121:88, a Bogdanović je za 32 minute na parketu ubacio 15 poena uz šut 5/9, odnosno 2/3 za tricu, a pogodio je i sva tri slobodna bacanja. Tom učinku dodao je 5 skokova, 4 asistencije, 1 ukradenu i 2 izgubljene lopte. Njegovu momčad, koja igra bez ozlijeđenog Victora Oladipa, predvodio je Doug McDermott (21p, 6s), dok je u redovima Jazza bolji od ostalih bio Derrick Favorrs (13p, 8s). Odličnu utakmicu Bogdanovića možete pogledate OVDJE.

Minnesota je bila bolja od Clevelanda 105:92, a Dario Šarić je za 18 minuta postigao 9 poena (šut 4/10, trice 0/3, slobodna bacanja 1/1) te imao 6 skokova. Ante Žižić je za Cavalierse igrao 5 minuta u kojima nije postigao nijedan koš (šut 0/1), ali je imao 2 skoka. Timberwolvese su predvodili Robert Covington (24p, 7s) i Karl-Anthony Towns (21p, 10s), a Cavalierse Kyle Korver (22p) i Rodney Hood (20p, 3a).

Golden State je na poluvremenu gubio 17 razlike protiv Orlanda, ali je na kraju ipak upisao pobjedu. Kevin Durant je postigao 49 poena uz 9 asistencija i 6 skokova, a Klay Thompson je dodao 29 poena i 5 skokova. Magic su predvodili Nikola Vučević (30p, 12s, 6a) i Terence Ross (28p).