Prije dva dana sve dogovorio s Barcelonom, a sada potpisuje za Tottenham
LUCAS BERGVALL ipak neće karijeru nastaviti u Barceloni. Švedski nogometaš sve je dogovorio s katalonskim klubom, ali onda se u borbu uključio Tottenham i 18-godišnji Bergvall je odlučio otići u London.
Bergvall je za Djurgarden odigrao 29 utakmica i švedski klub bi za njega trebao dobiti oko 10 milijuna eura. U siječnju je talentirani veznjak debitirao za švedsku reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Estonije.
"Bergvalla je htio niz najvećih europskih klubova, ali je na kraju ostala dvojba između Barcelone i Tottenhama. Odabrao je engleski klub. U petak će odraditi liječnički pregled, potpisati petogodišnji ugovor i na ljeto će se pridružiti svom novom klubu", objavio je Sky Sports.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara