Rudeš iznenadio Inter u Kranjčevićevoj

TREĆU pobjedu ove sezone ostvario je posljednjeplasirani Rudeš, koji je u 22. kolu Prve HNL iznenadio Inter i svladao ga s 2:0.

Rudeš je posve dominirao prvim dijelom, a pogoci su uslijedili nakon velikih pogrešaka obrane gostiju.

U  20. minuti branič Intera Mamić propušta loptu, a to koristi Brazilac Emanuel Anderson koji lako zabija za 1:0, dok je u 36. minuti pogriješila cijela obrana Zaprešićana, koja je ostavila samog Marija Budimira.

Inter je zaigrao puno ofenzivnije u drugom dijelu, ali je najbolju priliku propustio domaći igrač Turčin koji je u 74. minuti pogodio vratnicu.

Unatoč pobjedi, Rudeš je i dalje zadnji sa 16 bodova, ali sada ima samo bod manje od Cibalije i Istre 1961. Inter je peti s 27 bodova.