SP atletika: Rezultati

REZULTATI natjecanja petoga dana Svjetskog prvenstva u atletici u Helsinkiju:

ATLETIČARI

110 m prepone (polufinalisti):

1. Xiang Liu (Kin) 13.73

2. Redelen dos Santos (Bra) 13.74

3. Dongpeng Shi (Kin) 13.80

3. Terrence Trammell (SAD) 13.80

5. Dayron Robles (Kub) 13.83

6. Stanislavs Olijars (Lat) 13.86

6. Ladji Doucoure (Fra) 13.86

6. Thomas Blaschek (Njem) 13.86

9. Jonathan NSenga (Bel) 13.89

9. Igor Peremota (Rus) 13.89

11. Robert Kronberg (Šve) 13.90

11. Masato Naito (Jap) 13.90

11. Maurice Wignall (Jam) 13.90

11. Joel Brown (SAD) 13.90

15. Allen Johnson (SAD) 13.92

16. Mateus Inocencio (Bra) 13.96

16. Anselmo Silva (Bra) 13.96

16. Dominique Arnold (SAD) 13.96

19. Marcel van der Westen (Niz) 14.01

19. Anier Garcia (Kub) 14.01

21. Dudley Dorival (Hai) 14.02

22. Yoel Hernandez (Kub) 14.03

23. Elmar Lichtenegger (Aut) 14.04

24. Chris Pinnock (Jam) 14.11

desetoboj (nakon šest disciplina, 100 m, dalj, kugla, vis, 400 m, 110 m prepone):

1. Bryan Clay (SAD) 5447

2. Roman Šebrle (Češ) 5398

3. Kristian Rahnu (Est) 5269

4. Aleksandr Pogorelov (Rus) 5261

5. Attila Zsivoczky-Pandel (Mađ) 5161

6. Hamdi Dhouibi (Tun) 5119

7. Tomaš Dvorak (Češ) 5085

8. Jaakko Ojaniemi (Fin) 5043

9. Romain Barras (Fra) 5011

10. Andre Niklaus (Njem) 5006

11. Mikk Pahapill (Est) 4950

12. Aleksej Drozdov (Rus) 4925

13. Oscar Gonzalez (Špa) 4898

14. Paul Terek (SAD) 4894

15. Aleksej Sisojev (Rus) 4861

16. Frederic Xhonneux (Bel) 4776

17. Eugene Martineau (Niz) 4695

18. Roland Schwarzl (Aut) 4681

19. Phil Mcmullen (SAD) 4616

ATLETIČARI

troskok (finalisti):

1. Yoandri Betanzos (Kub) 17,40 m;

2. Leevan Sands (Baha) 17,21;

3. Gregorio Jadel (Bra) 17,20;

4. Walter Davis (SAD) 17,08;

5. Marian Oprea (Rum) 16,81;

6. Momčil Karailiev (Bug) 16,73;

7. Kenta Bell (SAD) 16,72;

8. David Giralt (Kub) 16,71;

9. Anders Muller (Dan) 16,69;

10. Dmitrij Valjukevič (Svk) 16,68;

11. Karl Taillepierre (Frankreich) 16,67; 12. Viktor

Jastrebow (Ukraine) 16,66;

ATLETIČARKE

200 m (polufinalistice):

1. Julija Guščina (Rus) 22.53

2. Allyson Felix (SAD) 22.68

3. Kim Gevaert (Bel) 22.78

4. Christine Arron (Fra) 22.89

5. Natalija Sologub (Bje) 23.16

6. Veronica Campbell (Jam) 23.28

7. Marina Majdanova (Ukr) 23.31

8. Lucimar de Moura (Bra) 23.36

9. Geraldine Pillay (JAR) 23.58

10. Cydonie Mothersill (Kaj. o) 23.72

10. Fabienne Feraez (Ben) 23.72

12. Alenka Bikar (Slo) 23.77

13. Irina Habarova (Rus) 23.78

13. Rachelle Smith (SAD) 23.78

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
Učitavanje komentara