Francuz završio na hitnoj. U rektumu mu našli granatu iz Prvog svjetskog rata
U BOLNICI Rangueil u Toulouseu u noći sa subote na nedjelju dogodio se incident. Muškarac se javio na hitni prijem s granatom iz Prvog svjetskog rata u rektumu. Intervenirali su i pirotehničari, piše Le Populaire du Centre.
Prema pisanju lista, muškarac je u subotu zatražio liječničku pomoć zbog bolova u predjelu stražnjice, ne navodeći odmah uzrok svojih tegoba. Medicinsko osoblje ozbiljno je pristupilo slučaju. Tijekom pregleda, oko 2 sata ujutro, liječnici su otkrili kolekcionarsku granatu iz 1918. godine, dugu gotovo 20 centimetara i promjera 4 centimetra.
Angažirani policija i pirotehničari
Zatečeni otkrićem, liječnici nisu željeli ništa prepustiti slučaju te su odmah obavijestili nadležne službe. Na teren je upućena policijska jedinica, kao i tim pirotehničara, a preventivno su pozvani i vatrogasci.
Stručnjaci su utvrdili da se radi o granati iz Prvog svjetskog rata te su je neutralizirali. Iako je potvrđeno da predmet nije predstavljao opasnost, a okolnosti pod kojim je završio u rektumu muškarca nisu poznate.
Muškarac je ispitan, a slučaj je preuzelo tužiteljstvo u Toulouseu.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati