Maras se narugao Kolindi jer je polugolim igračima upala u svlačionicu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
KOLINDA se jučer potrudila da svi znaju da je bila na utakmici. Objavljivala je fotografije sebe u navijačkom zanosu, a vrhunac je bio kad je polugolim nogometašima upala u svlačionicu i krenula grliti sve redom.
To nije propustio komentirati SDP-ov Gordan Maras koji se zbog toga narugao Kolindi.
"AJMOOOO!
Vidim da predsjednica nije mogla pričekati da se igrači istuširaju, pa ih je izgrlila još znojne od tekme. Ne znam je li primjetila, ali pola ih je bilo u gaćama. Mislim da Modrić i društvo ipak ne trebaju live u gaćama iz svlačionice. Bez obzira što se KGK ne može strpiti. Ovo je stil kako bi rekao njezin prijatelj - AJMOOOO!
Dobro, nema veze, ipak ona sve to radi zbog Hrvatske", napisao je Maras.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara