KIM Kardashian i Pete Davidson službeno su u vezi od prošle jeseni, ali reality zvijezda nije odmah djeci predstavila novog partnera. U showu Today otkrila je da je bila oprezna prije nego što je svog odabranika upoznala sa svoje četvero djece - North (9), Saintom (6), Chicago (4) i Psalmom (3).
"Željela sam pričekati šest mjeseci. Za svakoga je ta odluka drugačija. Meni se to činilo ispravnim", rekla je Kim koja je zahtjev za razvod od repera Kanyea Westa podnijela u veljači 2021. Zakonski je slobodna od ožujka 2022., a djecu sada odgajaju zajedno.
"Čekala sam 10 mjeseci prije nego što sam bila spremna otvoriti se. Shvatila sam da u novom partneru tražim nešto drugačije, neku novu energiju", dodala je.
Upoznavanje djece s novim partnerom, posebno ako je riječ o prvoj vezi nakon razvoda, može biti stresno i emotivno, ali postoje načini kako to učiniti, prema psiholozima.
Kim i Pete nedavno su bili sami na odmoru.
"Rekla bih da je to opuštanje u pravom smislu te riječi. Biti daleko od četvero djece čak i na samo nekoliko dana je raj. Volim svoju djecu, ali svaka mama znat će o čemu govorim", zaključila je.