Özilov šou u Londonu: Hat-trickom i asistencijom potopio Ludogorec

ARSENAL je ostvario najuvjerljiviju pobjedu 3. kola Lige prvaka. Sa 6:0 je u Londonu porazio bugarski Ludogorec uz hat-trick Mesuta Özila.

Alexis Sanchez je sjajnim pogotkom otvorio golijadu u 12. minuti, Walcott je u 42. povisio, a u prvoj minuti drugog dijela Oxlade-Chamberlain je zabio za 3:0 protiv nemoćnog protivnika. A onda je uslijedio Özilov šou.

U 56. minuti zabio je za 4:0, a onda u 83. i 87. na dvije asistencije Pereza odveo "Topnike" do uvjerljive pobjede. Dodajmo i da je Nijemac asistirao Walcottu kod drugog gola.

U istoj skupini PSG je s 3:0 pobijedio Basel. U 40. minuti PSG je poveo golom Angela Di Marije, Lucas je povisio u 62., a u sudačkoj nadoknadi Cavani je iz penala u 93. minuti postavio konačni rezultat. Gosti su od bili u podređenom položaju cijelu utakmicu, a od 10 šuteva prema golu samo je jedan išao u okvir.

U skupini A Arsenal je i dalje vodeći sa 7 bodova, koliko ima i PSG dok Basel i Ludogorec imaju po bod.