HNL

2. HNL: Senzacija iz Bijelog Brda nastavlja trpati, gužva u borbi za prvo mjesto

Dubravka Petric/PIXSELL

BSK iz Bijelog Brda pobijedio je Hajduk 2 na svom terenu 2:0 u 20. kolu 2. HNL.

Gol za vodstvo zabio je njihov najbolji igrač i strijelac Marko Dabro (23) u 73. minuti. Dabri je ovo 19. ligaški gol ove sezone. Bojan Gvozdenović u 90. minuti potvrdio je tri boda za domaćina.

BSK je pobjedom skočio na peto mjesto ljestvice i smanjio zaostatak za prvoplasiranim Hrvatskim Dragovoljcem na šest bodova.

Momčad iz Sigeta u petak je napravila veliki kiks u Zagrebu odigravši 1:1 protiv Junaka iz Sinja koji je pretposljednji. Time se otvara velika šansa Dugopolju koji je drugi s dva boda manje, ali i utakmicom odigranom manje.

Opatija je na minus tri, a četvrta je Croatia iz Zmijavaca koja je u nedjelju pobijedila Osijek 2 1:0 golom Joaa Ericka iz 35. minute.