Englezi se pobjedom otisnuli za Brazil: Sturridge golčinom načeo Peru, dokrajčili ga korneri

ENGLEZI će se uz pobjedu otisnuti s Otoka na zadnju fazu priprema za SP. Na Wembleyju su svladali Peru 3:0. Pogodak zvijezde Liverpoola Daniela Sturridgea začinio je prvo poluvrijeme, da bi u drugom Englezi dva puta zabili nakon kornera Bainesa. Učinio je to duo iz uže obrane, Cahill i Jagielka. Wayne Rooney igrao je oko sat vremena, nakon mjesec dana pauze zbog ozljede. Izbornik Roy Hodgson prve je minute u reprezentaciji dao Johnu Stonesu.

Sastav Engleske: Hart, Johnson, Baines (Stones - 75' ),  Henderson, Cahill,  Jagielka (Smalling - 73'),  Lallana (Milner - 73' ), Gerrard Booked (Wilshere - 64' ), Sturridge (Barkley - 82' ),  Rooney (Sterling - 66' ) , Welbeck