Hrvatska U-19 reprezentacija remizirala protiv Koreje

U DRUGOJ utakmici na prijateljskom turniru u Qinhuangdau, hrvatska U-19 reprezentacija upisala je remi protiv Republike Koreje.

Nakon poraza od 3:1 protiv domaćina Kine na otvaranju tradicionalnog Hyundai turnira, hrvatski juniori odigrali su 1:1 protiv Republike Koreje.

Nakon što je Hwang Kiwok u 19. minuti doveo Korejce u vodstvo, Čirjak je dvije minute prije poluvremena donio Hrvatskoj zasluženo izjednačenje. Hrvatska je u nastavku mogla i do pobjede, no mladi hrvatski reprezentativci propustili su niz dobrih prilika za vodstvo.

Hrvatska je igrala u sljedećem sastavu:

Miškić, Kobi, Viduka, Biljan, Bagadur, Capan, Mandić (od 79. Marcijuš), Žabec (od 72. Milić), Kolar, Čirjak, Mujan.

U drugoj utakmici Kina i Meksiko također su odigrali 1:1. Hrvatsku danas očekuje završni ogled protiv Meksika.