Juventus u derbiju bolji od Milana, Fiorentina bez Rebića uzela bod protiv Lazija

JUVENTUS je u derbiju sedmog kola Serie A svladao Milan s 3:2.

Sjajno su utakmicu u Torinu otvorili nogometaši Milana i poveli već u prvoj minuti preko Muntarija. Petnaest minuta kasnije je izjednačio Pirlo pogotkom svom bivšem klubu. Do tri boda Juventus je stigao odličnom igrom u drugom poluvremenu.

Najprije je za vodstvo pogodio Giovinco samo dvije minute nakon što je ušao u igru, a za 3:1 je zabio Chiellini. Poraz gostiju je svojim drugim golom ublažio Muntari. Milan je posljednjih petnaestak minuta odigrao s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Mexes.

U drugoj večerašnjoj utakmici između Lazija i Fiorentine nije bilo niti pobjednika niti golova. Ante Rebić, napadač Fiorentine, zbog lakše ozljede nije bio u konkurenciji za utakmicu.  Josip Elez je utakmicu odgledao s klupe Lazija.