Ljajić zabio za Fiorentinu, Bologna preokretom odnijela pobjedu

U ZAOSTALOJ utakmici 26. kola Serije A Bologna je pred svojim navijačima preokretom pobijedila Fiorentinu s 2:1.

U 27. minuti Adem Ljajić doveo je goste u vodstvo nakon asistencije Alberta Aquilanija, a tek u drugom dijelu domaći su se probudili i počeli redati prilike. Srpskom reprezentativcu bio je to treći gol u dvije utakmice nakon što je u prošlom kolu Interu pospremio dva komada.

Marco Motta u 58. je izjednačio, a u 84. minuti Christodoulopoulos donio je preokret i pobjedu. Trener Fiorentine Vicenzo Montella tek je nakon tog pogotka uveo napadače Lucu Tonija i Larronda, ali bilo je prekasno.

Bologna je pobjedom pobjegla od opasne zone i sa 29 bodova drži 14. mjesto. Fiorentina je na 6. mjestu sa 42 boda, dva manje od Intera i dva više od osmoplasirane Rome.