Pogledajte što je Dinamo objavio na Fejsu čim je Lokomotiva pobijedila Rijeku

RIJEKA je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogrman kiks u borbi za naslov. Lokomotiva je povela u 37. minuti golom Roberta Mudražije, a na 2:0 je šest minuta kasnije povisio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u igru u 67. minuti, ali više od toga gosti nisu mogli. Pobjedu Lokomotive duboko u nadoknadi potvrdio je Šotiček. Rijeka je ovim porazom prepustila Dinamu prvo mjesto.

Dinamo se odmah oglasio na društvenim mrežama i podijelio tablicu prvenstva. "Stavi pravu stvar na pr(a)vo mjesto! Još 4 utakmice do obrane naslova prvaka! Ajmooooooo Dinamoooo", stoji u opisu.

Stavi pravu stvar na pr(a)vo mjesto! 💙 Još 4 utakmice do obrane naslova prvaka! Ajmooooooo Dinamoooo! 💙

Objavljuje GNK Dinamo ZagrebNedjelja, 28. travnja 2024.