Medvjedi porazom pokvarili i "Winter classic" na Šalati

HOKEJAŠI Medveščaka razočarali su navijače novim porazom, a još bolnije je što su ponovo izgubili jedno od posebnih utakmica sezone, izvan Ledene.

Na Šalati su sa 1:2 poraženi od Vienna Capitalsa u novom Winter Classicu na otvorenom, pod vedrim nebom na ugodnih 1 do 4 iznad "nule". Šteta što su pozitivnu atmosferu pokvarili rezultatskim minusom. Porazi su om ove sezone već pokvarili spektakle u pulskoj i zagrebačkoj areni.

Prva trećina završena je bez golova, a u drugoj je goste u vodstvo doveo Fraser nakon četiri minute igre. Sa zaostatkom su Medvjedi otišli na odmor, a Miller je izjednačio deset minuta prije kraja utakmice. Bečanima je pobjedu donio Keller dvije i pol minute prije kraja.

Ostale momčadi svoje su utakmice 5. kola međufaze igrale u četvrtak, a Medveščak je i dalje treći, dva boda iza Linza, dok je Vienna na vrhu povećala prednost na osam bodova.