Ovo je moglo završiti kobno: Euforični navijači PSV-a padali po tribini slaveći gol s igračima

PSV je sinoć u fantastičnom okršaju s Feyenoordom slavio sa 4:3 u prvenstvenoj utakmici 16. kola.

Feyenoord je u 13. minuti poveo golom Manua, u 22. je de Jong izjednačio, a El Ahmadi u 42. zabio za 1:2 na poluvremenu. Nakon odmora De Jong je u 60. i 63. zabio još dva gola za preokret domaćih, no tu nije bio kraj. U 89. Kazim Richards zabio je za 3:3, a u trećoj minuti sudačke nadoknade Depay je pogodio za pobjedu PSV-a.

U slavljeničkoj euforiji kod gola za 3:2 nogometaši PSV-a potrčali su prema tribinama proslaviti s navijačima, a oni, želeći biti dio velikog slavlja, nagurali se prema najdonjim redovima tribina dok nisu počeli padati jedni preko drugih. Srećom, nije bilo težih posljedica.

PSV je vodeći nakon 16 kola sa 40 bodova, Ajax ga slijedi sa 36, Zwolle je treći sa 29, a Feyenoord četvrti sa 28 bodova.