Rooney promašio penal i odveo United u 4. kolo FA kupa, Arsenal jedva izbacio Swansea

ARSENALU su trebale dvije utakmice da izbaci Swansea iz FA kupa. "Topnici" su nakon 2:2 u prvoj utakmici, u uzvratu slavili s 1:0, ali do pogotka nisu uspjeli doći sve do 86. minute kada im je prolaz dalje donio Wilshere.

Iako su se redale prilike na obje strane, Arsenal je dominirao terenom, no njegovi napadači nikako ih nisu znali realizirati. Pred sam kraj utakmice brzi protuudar Oliver Giroud završio je asistencijom za Wilsherea i konačnu pobjedu.

U sljedećem, 4. kolu, Arsenal igra protiv Brightona.

U drugoj ponovljenoj utakmici Manchester United pobijedio je West Ham s 1:0. Prva utakmica završila je 2:2.

U uzvratu na Old Traffordu domaći do poveli preko Waynea Rooneyja već u 9. minuti, no više od toga nisu mogli. West Ham je pružio jak otpor, no mogli su proći i gore da je Rooney zabio penal deset minuta prije kraja, umjesto da je pucao preko grede.

United u sljedećem kolu igra protiv Fulhama u čijem dresu igra i Mladen Petrić.