Tottenham pobjedom napravio korak prema Europi, Crystal Palace ne posustaje

TOTTENHAM je u 35. kolu engleskog nogometnog prvenstva na svom terenu svladao Fulham s 3:1 pogocima Paulinha, Kanea i Kaboula i tako pobjegao šest bodova Manchester Uniteda, uz dvije utakmice više. Spursi su šesti, a Everton na petom mjestu, koje vodi u Europsku ligu, vježi sad tri boda, no Spursi imaju i susret više od njih.

Važnu pobjedu upisao je i Swansea i maknuo se još više od zone koja vodu u niži rang. Bony je zabio u sudačkim nadoknadama oba poluvremena za preokret kod Newcastlea. Cardiff nije pobjegao s 18. mjesta, odigrao je 1:1 kod kuće protiv Stokea, dok su Aston Villa i Southampton podijelili bodove nakon "nule" u Birminghamu. Dejan Lovren je odradio svih 90 minuta kod gostiju i zaradio žuti karton.

Crystal Palace je nastavio s nizom pobjeda, u gostima su svladali West Ham i došli na 11. mjesto na ljestvici. Subotnji program kasnijim susretom zaključit će Chelsea i fenjeraš Sunderland.