Ukrajinci pregazili Estonce u prvoj pripremnoj utakmici

UKRAJINSKA reprezentacija na najbolji je mogući način započela pripreme za predstojeće Europsko prvenstvo.

U prvom od tri prijateljska susreta uoči Eura, Ukrajinci su u Austriji isprašili Estoniju 4:0, a sve dileme glede pobjednika bile su riješene već do poluvremena. Preko Jarmolenka, Husjeva i Voronjina Ukrajinci su do 41. minute imali 3:0, da bi u nastavku Milevski na asistenciju Ševčenka zaključio priču.

Izbornik Oleg Blohin je na poluvremenu napravio četiri, a do kraja susreta još dvije zamjene, tako da se tečnost igre, kako je utakmica odmicala, u potpunosti razvodnila. U posljednjih 15 minuta nijedna od dviju reprezentacija nije stvorila priliku za pogodak.

Do početka Eura Ukrajina će odigrati još dvije prijateljske utakmice, protiv Austrije i Turske.

Izabranici Olega Blohina prvu utakmicu na Europskom prvenstvu igraju protiv Švedske, a u njihovoj skupini D još su Engleska i Francuska.