VIDEO Senzacionalna Cibalia razbila ekipu od 100 milijuna eura

NOGOMETAŠI Cibalije priredili su senzaciju u prijateljskoj utakmici s ruskim Krasnodarom, kojeg su Vinkovčani potopili s 4:1.

Ruska momčad procjenjena je na čak 100 milijuna eura, a u njoj igraju i reprezentativci Rusije, Islanda, Švedske i drugih selekcija. Protiv Cibalije su imali i početno vodstvo iz penala, ali Vinkovčani su preokrenuli susret sjajnim golovima svojih zvijezda.

Zabijali su Mate Crnčević, Frane Vitaić, Sandro Ugrina i Jure Jerbić, a golove pogledajte u nastavku.

Dinamo potopio Split, Garmash zabio četiri gola

Nogometaši Splita su u posljednjoj pripremnoj utakmici poraženi sa 8:2 od kijevskog Dinama u prijateljskom susretu odigranom u austrijskom Jenbachu. Već na poluvremenu su Ukrajini imali 5:0, a poznati ukrajinski reprezentativac Garmash zabio je četiri gola, a Jarmolenko dva. Samac i Ivan Jukić su samo ublažili poraz.

Za Gorana Sablića, trenera Splita, bio je to susret s klubom u kojem je proveo najveći dio svoje karijere. Split sljedeće subote s Rijekom otvara novu sezonu u Parku mladeži.