Aguero: Jedna stvar mi nije jasna, ali takav je Guardiola

MANCHESTER CITY u prvom je polufinalnom susretu Lige prvaka odigrao 1:1 na Santiago Bernabeuu s Real Madridom. Zanimljivo je da Cityjev trener Pep Guardiola tijekom cijele utakmice nije upotrijebio nijednu zamjenu, nego je vjerovao svojoj početnoj jedanaestorki.

To je začudilo Cityjevu legendu Sergija Aguera. Argentinac se pita zašto Guardiola nije dao priliku Julianu Alvarezu, njegovom sjajnom sunarodnjaku. "Nije mi jasno zašto nije uveo Juliana. Baš me zanima zašto, ali to je Pep. On ne favorizira nikoga. Da se mene pita, Julian bi mi igrao u gotovo svakoj utakmici jer uvijek može zabljesnuti, ali za to mu treba minutaža", rekao je Aguero u podcastu AlbicelesteTalk.

Alvarez je briljirao u napadu Argentine na Svjetskom prvenstvu u Kataru, ali u Cityju zbog Erlinga Haalanda ne igra mnogo. Ipak, i u ograničenoj je minutaži u 41 nastupu u svim natjecanjima ove sezone zabio 13 golova.