fa kup

Ancelotti oduševio Engleze. Pogledajte kako je reagirao kod gola za 5:4

EVERTON je sinoć u ludoj utakmici 5. kola FA kupa pobijedio Tottenham 5:4 golom Bernarda u 97. minuti.

Tottenham je poveo u 3. minuti golom Sancheza, ali su domaćini u razmaku od 36. do 43. zabili tri gola i okrenuli. Lamela je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena smanjio na 3:2, da bi Sanchez u 57. izjednačio. No, Everton je opet poveo u 68. preko Richarlisona, a produžetak Spursima osigurao je Harry Kane sedam minuta prije kraja.

U utakmici s ukupno 45 udaraca na gol Everton je do pobjede došao golom Bernarda u 97. minuti nakon jako slabe reakcije golmana.

Nakon što je Brazilac zabio, u zagrljaj su mu potrčali svi igrači, a ludnica je nastala i na klupi Evertona gdje se burno slavio peti gol.

No, Carlo Ancelotti nije bio previše fasciniran onime što je vidio. Mirno je pratio što se događa, a nakon što je Bernard zabio, samo je puhnuo u čašu s toplim napitkom ne pokazujući nikakvu emociju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ANCELOTTIJEVU "PROSLAVU"

Ancelottijeva reakcija oduševila je Engleze, a brojne televizijske mreže podijelile su na društvenim mrežama snimku njegove reakcije.