LIGA PRVAKA

Bajka Lige prvaka. Rezerva sedme francuske momčadi izbacila Pepa i milijardere

MOUSSA DEMBELE je ušao u igru u 75. minuti četvrtfinalne utakmice Manchester City - Lyon, pri rezultatu 1:1.

Napadač Lyona zamijenio je Memphisa Depaya i onda golovima u 79. i 87. minuti donio Lyonu pobjedu 3:1 za senzaciju završnice Lige prvaka.

Prvi gol postigao je nakon što ga je Houssem Aouar sjajnom loptom u kontri gurnuo samog pred golmana Edersona, a Dembele je pogodio kroz noge vratara Cityja.

Drugi Dembeleov gol, koji je ujedno i treći gol Lyona, djelo je istih suigrača, a opet im je pomogao suparnički golman. Aouar je pucao, Ederson je obranio, ali je zapravo spustio loptu na nogu Dembeleu, koji zabija za 3:1.

Bajka je tako bila potpuna. Rezerva sedme momčadi nejakog francuskog prvenstva izbacila je iz Lige prvaka jedan od najboljih i najbogatijih klubova svijeta koji vodi najbolji trener na svijetu.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimke Dembeleovih golova kojima je iz Lige prvaka izbacio City možete pogledati OVDJE i OVDJE.