Barcelona velikim preokretom do tri boda kod pretposljednje momčadi prvenstva

NOGOMETAŠI Barcelone slavili su u 11. kolu Primere u gostima kod Raya Vallecana s 3:2, iako su tri minute prije kraja gubili s 1:2.

I dalje lišena usluga svog najboljeg igrača, ozlijeđenog Lea Messija, Barca je povela golom Suareza (10), ali je Rayo uspio preokrenuti golovima Poza (35) i Garcie (57) te se činilo da će doći do velikoga iznenađenja. Ipak, tri minute prije kraja Dembele je izjednačio, a Suarez u zadnjoj minuti donio pobjedu Barceloni. Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Katalonce.

Ovo je 12 pobjeda zaredom Barcelone protiv Raya. Posljednji put izgubili su od njih još 2002.

Barcelona vodi s 24 boda ispred Atletica i Alavesa, koji imaju po 20 bodova, dok je Rayo ostao predzadnji sa šest bodova.