BAYERN SLAVIO U LUDNICI U STUTTGARTU U 94. minuti domaći promašili penal za remi

BAYERN je u ludoj završnici slavio 1:0 u gostima kod Stuttgarta u 17. kolu Bundeslige.

Nije bilo golova do 79. minute kada je Muller nakon ubačaja Comana preciznim udarcem matirao Zielera.

Prava ludnica viđena je u sudačkoj nadoknadi. Prvo je James Rodriguez nonšalantnim udarcem promašio zicer za potvrdu pobjede gostiju, a zatim su domaći, za koje je Josip Brekalo odigrao posljednjih 15 minuta, u sljedećem napadu izborili jedanaesterac.

Sudac Ittrich je prvo pokazao da nema jedanaesterca, ali je pogledao snimku i predomislio se. Akolo je uzeo loptu, no njegov udarac s bijele točke obranio je Ulreich za 13. pobjedu Bayerna ove sezone.

Branitelj naslova ima čak 11 bodova više od prvog pratitelja Schalkea.